ג'ל פוריות  |  ספרמצ'ק בדיקה מהירה לפוריות הגבר  |   ערכות לאבחון מהיר

 מכשור לאבחון מהיר

 טיפול באסטמה

 פוריות


 וירוס קורונה Covid19
 
 

 
שם המוצר/פריט:שתי בדיקות שפעת A+B מהירה
מחיר מחירון:₪179.00
המחיר שלנו:₪150.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:5 ימי עסקים
מק''ט:יש להתקשר לחברה לצורך הזמנה

הוסף לסל 


מידע נוסף 


רופאים המשתמשים בבדיקה:
ד"ר חנן נטר - מומחה ברפואת ילדים . טל במרפאה 09-9582266
פרופ' אפי בילבסקי -זיהומולוג בכיר לילדים ומבוגרים, מומחה ברפואת ילדים. המרפאה פתוחה כל יום אחר הצהריים ,לתאום תור במרפאה 052-3636903 רחוב הפועל 65/ב הרצליה
. מבצע בדיקות מהירות לוירוס RSV
ד"ר יורם נוימן  מומחה ברפואת ילדים - אתר המרפאה 
ד"ר אלכסנדרה זינגר וד"ר דנה זינגר הראל - מומחות ברופאת ילדים . המרפאה ברחוב הבושם 14 רמת השרון, לתאום 050-6611103

מרפאת סאלוס - רחוב ויצמן 14 תל אביב , 03-9092270  אתר המרפאה
 

ניתן להשיג ברשת הסופר פארם ובבתי מרקחת נבחרים. בקשו מהרוקח!

QuickVue Influenza A+B Rapid Test

בדיקת שפעת מהירה לאבחון הזנים A ו B
כולל שפעת "החזירים" A/H1N1
תוצאה תוך עשר דקות בלבד!
מדגימת נזלת מהאף.

 

שפעת? - לנו יש את התשובה!

 

בכל חורף גורם נגיף השפעת לתחלואה ולשיעורי תמותה בהתפרצויות מקומיות ברחבי העולם.  מקורה של השפעת בשני זני וירוס – A או B. זן A הוא הנפוץ יותר, והשנה תת-זן שלו – A/H1N1 המוכר בשם "שפעת החזירים" – הוא הגורם העיקרי להתפרצות העולמית.

בדיקת QuickVue  לזיהוי שפעת מסוג A או B משמשת כלי עזר לזיהוי השפעת. הרגישות שלה לזן A (הכולל את "שפעת החזירים") מגיעה ל-90% בדגימה מנוזל האף באמצעות מטוש. הבדיקה נבדקה במשרד הבריאות, במעבדה לנגיפים,  לזיהוי H1N1  A/, ונמצאה אמינה והיא הומלצה לשימוש.

 מאושרת על ידי הFDA- האמריקאי וה-CE האירופאי.
 מאושרת ומומלצת על ידי משרד הבריאות בארץ.
 אמינה – מעל 90% דיוק.
 מהירה – תשובה בתוך 10 דקות בלבד.
 קלה לביצוע – רק שלושה שלבים פשוטים.
 נותנת תשובה ברורה ומזהה את "שפעת החזירים".
 מתאימה לשימוש בילדים ובמבוגרים.


 - QuickVue Influenza A+B Rapid Test
הוראות שימוש


איך הבדיקה מבוצעת- סרט הדרכה

מה זה שפעת? - סרט הדרכה


חוות דעת של ד"ר מיכאל אוורבוך

חדש - ערכת בדיקה לאבחון שפעת מזן A או B (הבדיקה מגיבה גם לתת זן A H1N1 "שפעת חזירים") הערכה מאפשרת להבחין בין מצבים דמויי שפעת לבין המחלה עצמה.

חברת רימיפארם בע"מ משיקה בימים אלו ערכה חדשה - "QuickVue" לבדיקה מהירה ואבחון מחלת השפעת. בעזרת הערכה ניתן לאבחן במהירות מצבים הדומים למחלת השפעת אולם נגרמים על ידי מחוללי מחלה אחרים. במידה ומדובר בווירוס השפעת עצמו, כי אז מאפשרת הערכה אבחנה מיידית בין שפעת A לשפעת B.


וירוס מסוג A – הינו הווירוס השכיח יותר, וקשור עם רוב האפידמיות (התפרצות תחלואה המונית). "שפעת החזירים" הינה תת סוג של שפעת זו וירוס מסוג B- גורם לשיעורי תחלואה נמוכים יותר בקרב בני האדם.
הערכה החדשה שתשווק בבתי המרקחת ורשתות הפארמים נמנית על משפחה שלמה של בדיקות אבחון מהירות מסוג DFA (DIRECT FLUORESCENT ANTIGEN),  להן רמת אמינות גבוהה במיוחד של למעלה מ- 96% בשלילת זנים שונים של וירוס השפעת (מאמר מיוחד בעניין פורסם בביטאון של האגודה האמריקאית למחלות זיהומיות שראה אור בחודש ספטמבר).

הערכה החדשה מציעה אבחון מהיר של סוג השפעת הקיים ובכך מאפשרת מתן טיפול מהיר ורלוונטי למניעת סיבוכי המחלה. באמצעות הערכה ניתן לבצע אבחנה מהירה בין אלה הסובלים ממחלת השפעת לבין אלה שמחלתם אינה שפעת כלל וכלל. הערכה מאושרת לשימוש על ידי ה- FDA מנהל המזון והתרופות האמריקאי, ה- CE מנהל התרופות האירופאי ועל ידי משרד הבריאות בישראל.

הבדיקה מבוצעת בשיטה פשוטה, ללא גרימת אי נוחות לפציינט. הבודק נוטל דגימה מנוזלי רירית האף, באמצעות מטוש דגימה; המטוש מוכנס לנוזל תגובה והמשך הבדיקה דומה לכל ערכת בדיקה מהירה המקובלת כיום בענף. הופעת פס בחלונית הערכה מצביעה על נוכחות או היעדר וירוס השפעת וכן מבדילה בין סוגי השפעת השונים. משך הבדיקה – 10 דקות בלבד. שיעורי הדיוק של הערכה, בייחוד כאשר מדובר בווירוס השפעת מסוג A הינם גבוהים במיוחד ועולים של 90% .

לדברי דר' אוורבוך, מומחה לרפואה פנימית ומנכ"ל  "Monitor Care ", הכנסת הערכה לשוק הבריאות בישראל תיתן בידי הציבור ובידי הרופאים כלי חשוב מאוד בהחלטה האם וכיצד לטפל בחולים הסובלים מתסמיני שפעת. "תוך דקות ספורות אנו יודעים האם מדובר בשפעת הנגרמת על ידי וירוס האינפלואנזה או שמא במחלה דמויית שפעת שנגרמה על ידי מחולל שונה. אם נמצא שאין המדובר בשפעת הנגרמת על ידי וירוס האינפלואנזה A (ושפעת החזירים נגרמת על ידי וירוס מקבוצת האינפלואנזה A...) – הרי חסכנו למטופל את המתח והדאגה, ואת הטיפול המיותר בתכשירים אנטי ויראלים כגון הטאמיפלו. נוכח העובדה כי הטאמיפלו אינו חף מתופעות לוואי ובטיחותו בקרב ילדים או נשים הרות אינה מחלטת, ביצוע הבדיקה דווקא בקרב אוכלוסיות בסיכון תצמצם את הצורך בטיפול "עיוור", שעלול לעיתים להיות מיותר".
  

המלצה של ד"ר איתי גל באתר YNET ( הקליקו עלי)


חזרה לעמוד הקטגוריה: ערכות לאבחון מהיר