ג'ל פוריות  |  ספרמצ'ק בדיקה מהירה לפוריות הגבר  |   ערכות לאבחון מהיר

 מכשור לאבחון מהיר

 טיפול באסטמה

 פוריות


 וירוס קורונה Covid19
 
 

 
שם המוצר/פריט:שני משטחי גרון מהיר QuickVue
מחיר מחירון:₪80.00
המחיר שלנו:₪70.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:5 ימי עסקים

הוסף לסל 


מידע נוסף

להשיג בבתי מרקחת נבחרים, ברשת Be , בקופות החולים: כללית ולאומית 
בקשו מהרוקח רק משטח גרון  קויק-וויו! - QuickVue באריזה הכחולה


מאושר על ידי ה FDA האמרקאי ומשרד הבריאות בארץ. 
היחידה עם שלוש בקרות תהליך פנימיות המבטיחות תהליך מדוייק ותוצאה אמינה - 
אל תתפשרו על פחות - אמינות, דיוק ונוחות ,שלב אחד בלבד!

משטח הגרון המוביל בעולם.
בארצות הברית זו הבדיקה הנמכרת ביותר בעשורים האחרונים.


כאב גרון הוא אחת התלונות השכיחות ביותר שרופאים נתקלים בהן. חיידק סטרפטוקוקוס(Strep A) הוא הגורם החיידקי הנפוץ, אם כי לרוב (כ 70%) הסיבה היא ויראלית. למרבה הצער, האבחנה בין זיהום הנגרם מוירוס לזיהום מחיידק Strep A  אינה מדויקת ללא משטח גרון, ובמקרים רבים נרשמת אנטיביוטיקה שלא לצורך. לנוכח האבחון הבעייתי והנסיון להפחית את שיעורי הטיפול המיותר באנטיביוטיקה, מומלץ השימוש במשטח גרון מהיר QuickVue.

הבדיקה המהירה הביאה למהפכה בכל הקשור בטיפול באחת התלונות הנפוצות ביותר: שיפור הטיפול הוא עצום ומוחשי. על כך יוכל להעיד כל הורה שהתנסה בשתי השיטות, המסורתית (לחכות לתרבית) והמהירה. מבחינה רפואית יש ירידה ניכרת ברישום אנטיביוטיקה שלא לצורך.

לנוכח היתרונות הרבים של משטח הגרון QuickVue אנו מאפשרים גם לכם ליהנות מאבחון נכון, מהיר ומדויק.

הבדיקה המהירה המובילה בעולם בדיוק ונוחות.
היחידה והראשונה בעולם עם שלב אחד בלבד ,ללא מבחנות וללא ספירת טיפות
.


סטרפ A אין-ליין בודד - הוראות שימוש

סרט הדרכה על השימוש במשטח גרון מהיר לגילוי סטרפ-A   

 

In-Line Strep A 

 

הבדיקה היחידה עם בקבקון אחד ללא מבחנות!
שלב אחד של עבודה
תוצאה מתקבלת בתוך 5 דקות.

רגישות - 92%
ספציפיות - 99%
דיוק כללי של הבדיקה - 96% 
נבדקה מחקרית בעשרות אתרי בדיקה : בתי חולים, מעבדות ומרפאות .

 

 

בדיקה לאבחון מהיר של Strep A  מדגימת משטח גרון - QuickVue

ניתן להשיג בקופות החולים ובתי מרקחת  - ללא מבחנות! שלב אחד בלבד! הערכה המובילה בעולם!
לערכה שלשה שלבי בקרה בשלבי התהליך. בקרות אלו דואגות שמבצע הבדיקה יקבל תוצאות  מדוייקות ואמינות.
מיועדת לשימוש צוות מקצועי בלבד.

החיידק סטרפטוקוק A גורם לדלקת בשקדים (tonsillitis), דלקת בלוע (pharyngitis) וכן לשנית (fever scarlet).
זיהומים אלו יכולים לגרום לסיבוכים רציניים כמו קדחת השגרון (fever rheumatic) וכן ל- glomerulonephritis.

אבחון מהיר וטיפול אנטיביוטי מתאים כנגד זיהומי  סטרפטוקוק A, מונעים את הסיבוכים שהוזכרו.
 
השיטה המסורתית לקביעת זיהום בסטרפטוקוק A נמשכת מעל 24 שעות ונעשית באמצעות תרבית של דגימה ממשטח גרון, המאשרת שהחיידק הוא ביתא-המוליטי ומראה רגישות לאנטיביוטיקה הנבדקת.
ניתן לזהות סטרפטוקוק A גם באמצעות שיטות אימונולוגיות. בדופן התא של סטרפטוקוק מקבוצה A, קיים גורם אנטיגני הספציפי לקבוצה זו אשר מורכב משייר פחמימני ושרשרת נוספת הקשורה אליו. נוגדנים כנגד האנטיגן הפחמימני משמשים לזיהוי חיידק מקבוצה A .

הבדיקה לאבחון מהיר של לסטרפטוקוק QuickVue , היא בדיקה אימונולוגית המשתמשת במיצוי של האנטיגן בתוך ערכת הבדיקה. הבדיקה מכילה אנטיגן ראקטיבי לסטרפטוקוק A , מאד רגיש וספציפי לקבוצה A ללא תגובה-צולבת עם קבוצות אחרות של סטרפטוקוקים, התוצאה מתקבלת בתוך 5 דקות.

בדיקה זו מיוצרת ע"י חברת QUIDEL האמריקאית, ומשווקת בלעדית בארץ ע"י חברת רימיפארם. זוהי הבדיקה היחידה המכילה שני ריאגנטים בבקבוקון אחד, אשר מעורבבים בתוך הבקבוקון (ע"י לחיצה וניעור) רק בזמן הבדיקה ויוצרים תמיסת מיצוי בצבע ירוק.

עקרון הפעולה של הבדיקה
דגימה של משטח גרון על מטוש מוכנסת לתא המיועד לכך בקסטת הבדיקה. 2 תמיסות המיצוי, המצויות בבקבוקון אחד, מעורבבות ונוצרת תמיסה בצבע ירוק. המיצוי מתחיל מייד כשמוסיפים את התמיסה לתא בו נמצא המטוש, והמרכיב האנטיגני של החיידק עובר מיצוי. תמיסת המיצוי זורמת מהתא בו נמצא המטוש לתוך פס הבדיקה שבקסטה, באמצעות תנועה קפילרית. הדגימה
נודדת לפד מסומן בצבע ורוד בקסטת הבדיקה, המכיל נוגדן רב-שבטי מארנבת, כנגד סטרפטוקוק A  וסימון כחול לביקורת. אם תמיסת המיצוי מכילה אנטיגן לסטרפטוקוק A , האנטיגן ייקשר לנוגדן באזור הורוד אשר  יקשור את הנוגדן השני, נוגדן רב שבטי מארנבת כנגד סטרפטוקוק A , הנמצא על הממברנה. כתוצאה, ייווצר בתוך 5 דקות קו ורוד-סגול על גבי קסטת הבדיקה בחלון התוצאה. קו ביקורת כחול יופיע ליד האות C בחלון התוצאה, אינדיקציה לכך שהריאגנטים עורבבו היטב והוספו בצורה נכונה, וכן נפח מתאים של נוזל נכנס לקסטת הבדיקה וזרם בתנועה קפילרית. קו הביקורת הכחול צריך להופיע תמיד כאשר קסטת הבדיקה תקינה ומתפקדת היטב. אם החיידק סטרפטוקוק A לא קיים, או נמצא ברמות מאד נמוכות, יופיע רק קו הביקורת הכחול.

ניתוח תוצאות הבדיקה
 

תוצאה חיובית- הופעה של קו ורוד-סגול בחלון התוצאה ליד האות T, יחד עם הופעת קו ביקורת כחול בחלון התוצאה ליד האות C , משמעותו שהבדיקה חיובית לסטרפטוקוק A.
תוצאה שלילית- הופעה של קו ביקורת כחול בחלון התוצאה ליד האות C, משמעותו שהבדיקה שלילית, וסביר להניח שהדגימה שלילית לסטרפטוקוק A .
תוצאה לא תקינה- אם קו הביקורת הכחול אינו מופיע בחלון התוצאה ליד האות C בתוך 5 דקות, הבדיקה אינה תקינה ואי אפשר להתייחס לתוצאה, יש צורך לחזור על הבדיקה עם מטוש דגימה טרי וקסטת בדיקה חדשה.כל אריזה מכילה מטוש ביקורת שלילית ומטוש ביקורת חיובית.
ממחקר שנערך על 537 דגימות, ומחקר נוסף שנערך על 271 דגימות, נמצא כי ספציפיות הבדיקה היא 99% , רגישות הבדיקה 92% והדיוק הכללי של הבדיקה הוא 96%.

בדיקה זו לאבחון סטרפטוקוק A בעלת אישור FDA ואישור משרד הבריאות. ערכת הבדיקה מכילה את כל הנחוץ לביצוע הבדיקה ואין צורך בפריטים נוספים. הבדיקה מבוצעת ע"י צוות מקצועי.
 

חזרה לעמוד הקטגוריה: ערכות לאבחון מהיר


 


 


 


 


Go Back  Print  Send Page