ג'ל פוריות  |  ספרמצ'ק בדיקה מהירה לפוריות הגבר  |   ערכות לאבחון מהיר

 מכשור לאבחון מהיר

 טיפול באסטמה

 פוריות


 וירוס קורונה Covid19
 
 

 
שם המוצר/פריט:שתי ערכות מולטי – 6 בדיקת סמים מהירה
מחיר מחירון:₪140.00
המחיר שלנו:₪89.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:5 ימי עסקים

הוסף לסל 


מידע נוסף


הבדיקה היחידה שמאתרת שישה סוגי סמים בשתן, כולל אמפטמינים ואקסטזי
אל תתפשרו על פחות רק מולטי-6דיוק, נוחות ומהירות!
ערכה מהירה לזיהוי סמים
הזמינו עכשיו!
מבצע בלעדי באתר החברה
1. אקסטזי, אייס, מתאמפטאמינים - ההשפעה נמשכת בדרך-כלל עד 6 שעות. ניתן לגלות סמים אלה בשתן בפרק זמן 2-3 ימים לאחר השימוש.

2. אמפטמינים - ספיד - פרק זמן גילוי לסם זה הוא 2 - 3 ימים בשתן.

3. קוקאין - קראק - ההשפעות אורכות 1 - 4 שעות, וניתן לגלות את הסם בשתן פרק זמן של 2 - 4 ימים לאחר השימוש האחרון.

4. אופיאטים - הרואין, מורפיום, H, קוק פרסי - אופיאטים הם ממכרים מאוד. הפסקה פתאומית של השימוש בסם זה גורמת לסימפטומי תסמונת נסיגה קשים. ניתן לאתר את הסם בשתן בפרק זמן של 1 - 4 ימים לאחר השימוש האחרון.

5. מריחואנה - THC, קנביס, חשיש, גראס - פרק הזמן המאפשר גילוי מריחואנה בשתן הוא 1 - 14 ימים (במשתמשים כרוניים: עד ל- 80 יום).

6. סמי הרגעה - בנזודיאזפינים - ניתן לאתר סמי הרגעה בשתן עד 4 שבועות לאחר הנטילה האחרונה, אולם במרבית המקרים במשך זמן קצר הרבה.


 

השימוש בבדיקה המהירה בבית מאפשר להורים דרך נוחה ודיסקרטית לבדוק את ילדיהם המתבגרים ולמנוע את האפשרות של הילדים להשתמש בסמים ואף גרוע מכך להתמכר אליהם.

הבדיקה המדויקת, המהירה והנוחה לשימוש, לבדיקת 6 סוגי סמים שונים בדגימת שתן


בדיקת הסמים Multi-6  היא בדיקה מהירה ספציפית ביותר לגילוי של הסמים הממכרים והפסיכוטרופיים הנפוצים ביותר. בדיקת הסמים Multi-6 היא שיטת בדיקה מוכחת, המשמשת במעבדות רבות ברחבי העולם. גבולות הגילוי של הבדיקה עומדים בתקנים בינלאומיים.
באמצעות ערכה זו תוכלו לגלות עד 6 סוגים שונים של סמים. בגלל רגישותה הגבוהה של הבדיקה, הנמצאת בטווח של ננוגרמים, בפועל הבדיקה תצליח לגלות כל כמות נצרכת של סמים.
בדיקת הסמים Multi-6 אינה מהווה סכנה למשתמש בשימוש נכון. אנא עקבו אחר הוראות השימוש של הבדיקה בעת ביצוע הבדיקה.


עקרון הפעולה של הבדיקה המהירה לאבחון השימוש בסמים

הבדיקה מתבצעת בשלב אחד בלבד. חלבון הקשור לסם (Drug conjugate) מתחרה עם הסם אשר יכול להיות בדוגמא על מספר מוגבל של אתר קשירה. הבדיקה מכילה סטריפים (פסים) המצופים ב- Drug-protein conjugate.
הקולואידים ממוקמים על צד אחד של הממברנה . בהעדר סם בדוגמא - התמיסה Colloidal.
הדוגמא נעות באמצעות כרומטוגרפיה קפילרית דרך הממברנה. התמיסה נעה לאזור פסי הטסט ויוצרת קו נראה לעין כאשר הנוגדן נקשר ל Drug Conjugate. הופעה של קו באזור הטסט מתרחשת כאשר הדוגמא הנבדקת היא לסם הנבדק. כשהסם נמצא בדוגמא, אנטיגן הסם או המטבוליט שלו מתחרים עם Drug conjugate על הקשירה למספר מוגבל של אתרים בנוגדן. כשקיימת כמות מספיקה של סם, יתמלאו אתרי הקשירה של הנוגדן והדבר ימנע את Colloidal gold conjugate באזור הטסט. לכן, אי הופעת קו באזור הטסט הוא תוצאה חיובת לנוכחות סם בדוגמא.
יש ביקורת פנימית (control) אשר מסמנת כי הבדיקה התבצעה כהלכה. קו הביקורת חייב להופיע ללא קשר לנוכחות לסמים או מטבוליטים שלהם בדוגמא.

 

      

לצפיה בעלון עם הוראות השימוש (עברית, אנגלית, ערבית ורוסית)


 

 

__________________________________________________________________________
חזרה לעמוד הקטגוריה: ערכות לאבחון מהיר