ג'ל פוריות  |  ספרמצ'ק בדיקה מהירה לפוריות הגבר  |   ערכות לאבחון מהיר

 מכשור לאבחון מהיר

 טיפול באסטמה

 פוריות


 וירוס קורונה Covid19
 
 

 
שם המוצר/פריט:יוריטסט בדיקה מהירה לזיהומים בשתן
מחיר מחירון:₪45.00
המחיר שלנו:₪45.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:5 ימי עסקים

הוסף לסל 


מידע נוסף
יוריטסט
בדיקה ביתית מהירה לאיתור זיהומים ודלקות בדרכי השתן.
נוחות, מהירות, דיוק.
אבחון מיידי וטיפול נכון!

תוצאה תוך דקה!
האריזה מכילה שתי בדיקות

אבחון מיידי וטיפול נכון!

להשיג ברשת הסופר-פארם ובבתי מרקחת נבחרים או באתר האינטרנט של החברה

 
זיהום בדרכי השתן הוא דלקת הנגרמת לרוב על ידי בקטריות ובעיקר -  בקטריות שמקורן במעיים. דרכי השתן כוללים את השופכה, השלפוחית, השופכן והכליות.
 
הסובלות מזיהומים בדרכי השתן הן בעיקר נשים, מאחר והשופכה הקצרה מקלה על חדירתם של חיידקים.
כ 11% מהנשים סובלות מזיהום בדרכי השתן בכל שנה. אולם, גם גברים מבוגרים עלולים לסבול מהתופעות אם יש להם פרוסטטה מוגדלת החוסמת את זרימת השתן.
 
באנשים בריאים השתן הוא סטרילי (כלומר, אינו מכיל כל מיקרואורגניזמים שהם). אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על דרכי השתן שלך סטריליים היא לרוקן את השלפוחית לחלוטין באינטרוולים קבועים. ככלל, הזיהומים מתחילים בשופכה ועלולים להתפשט משם לדרכי השתן העליונות, עד לכליות.
 
הסימפטומים משתנים מאוד מאדם לאדם, ותלויים בעובדה אם דרכי השתן התחתונות בלבד הודבקו, או דרכי השתן התחתונות והעליונות. כאשר הזיהום הוא בדרכי השתן העליונות, קיימת תחושת צריבה בעת ריקון השלפוחית, או דחף חזק להטיל שתן. השתן עשוי להיות עכור, או בעל ריח חריף. כאשר גם השלפוחית מושפעת, התופעה ידועה כדלקת שלפוחית השתן (דלקת מתונה אך בלתי נעימה). כאשר יש זיהום בדרכי השתן העליונות, הסימפטומים עשויים להיות זהים, אולם בנוסף עשויים להיות כאב בגב התחתון, חום ורעידות, ובמקרים קיצוניים המצב עלול לחייב אשפוז. הטיפול הרפואי תלוי בגורמים ובנסיבות המדויקים של המחלה; פציינטים מגיבים לרוב מהר לטיפול אנטיביוטי.
 
כיצד מזהים זיהומים של דרכי השתן(דלקת בשתן)? ככלל, לאבחנה ראשונית משתמשים בפסי בדיקה – אלה נטבלים בדגימת שתן על מנת לגלות כל סימן לזיהום: חלבון, תאי דם לבנים (ליקוציטים) או ניטריט (בקטריות רבות שאינן מופיעות במצב תקין בשתן ממירות ניטרטים במזון לניטריטים). אם אחד מהסימנים האלה מופיעים, עשויה להידרש אבחנה מפורטת יותר של השתן והפציינט.

הוראות שימוש בעברית - לחץ לפתיחת הקובץ

הוראות שימוש בערבית - לחץ לפתיחת הקובץ.